22 LUTEGO - 02 KWIETNIA
Nowe Epifanie - Kulinaria
zdjęcie portretowe, Daria Sobik. dziewczyna na molo

Daria Sobik

Ukończyła Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim (2015) oraz Wiedzę o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim (2017). Jest również absolwentką Laboratorium Pedagogiki Teatru (2015), Laboratorium Nowych Praktyk Teatralnych w SWPS, moduł: dramaturgia (2019) oraz Szkoły Pisania Sztuk przy Teatrze Śląskim (2019-20).

W latach 2013-2016 pracowała jako pedagożka teatru w Domu Oświatowym Biblioteki Śląskiej. W latach 2017-2022 była dramaturżką, a następnie kierowniczką literacką w Teatrze Polskim w Bydgoszczy.

W latach 2017-2020 była kuratorką międzynarodowego Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy. 

W 2019 była jurorką podczas Mehr International Theatre Festival w Kashan (Iran). 

W 2020 została laureatką Nagrody Teatralnej Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie teatru. 

W 2021 była jurorką konkursu „Szukamy Polskiego Szekspira” organizowanego przez ASSITEJ POLSKA. 

Dwukrotna półfinalistka Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej (2021, 2022), laureatka konkursu dramaturgicznego powołanego przez Muzeum Śląskie (2021 r.), finalistka Sceny Nowej Dramaturgii w Teatrze im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie (w 2022 r.), uczestniczka Festiwalu Nowe Epifanie (2022), finalistka konkursu Młod(sz)a Polska w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie, finalistka konkursu dramaturgicznego w TR Warszawa „Nigdy nie będziesz szła sama” (2021 r.), finalistka konkursu realizowanego przez Teatr Czwarta Scena (2019). 

Autorka dramaturgii i adaptacji w spektaklach w reż. Jean’a Philippe’a Salério, Yojiro Ichikawy, Martyny Majewskiej, Justyny Łagowskiej, Emilii Piech.

Kup bilety

Zaznacz klauzulę, która pozwoli nam na wysyłanie newslettera.

Zobacz klauzulę >>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci mojego adresu e-mail w celu informowania o wydarzeniach związanych z Festiwalem Nowe Epifanie poprzez wysyłanie newslettera, przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie (00-372), ul. Foksal 11. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, poprzez kliknięcie w link umieszczony w każdym wysłanym newsletterze, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Dane podaję dobrowolnie, niemniej oświadczam, iż wiem, że bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

* Informujemy iż Państwa dane osobowe zbierane są wyłącznie w celu informowania o działaniach Centrum poprzez wysyłanie newslettera, na podstawie Państwa zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych jest Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie (00-372), ul. Foksal 11. Dane będą przetwarzane przez okres 5 lat od dnia ich podania. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, jak również wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzoru, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy prawa. Administrator nie przewiduje przekazywania danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, poza uzasadnionymi przypadkami związanymi z realizacją obowiązków wynikających z umów międzynarodowych lub regulacji wynikających z prawa Unii. Ponadto informujemy, iż odbiorcą Państwa danych osobowych jest podmiot zewnętrzny obsługujący system i oprogramowanie informatyczne administratora i podmiot który na zlecenie administratora świadczy usługę e-mailingu/wysyłki newslettera. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się poprzez zapisanie danych urządzenia z którego użytkownik korzysta i danych dostępu podczas podania adresu e-mail, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka newslettera lub brak wysyłki w przypadku podania błędnego adresu e-mail. W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag, próśb, kontakt z inspektorem danych osobowych administratora można uzyskać pod adresem e-mail: iod@centrumjp2.pl, jak również pod numerem telefonu: 22 826 42 21.

Content | Menu | Access panel