12 kobiet

17.09
czw.
19:00

W tym wydarzeniu kulinarno-artystycznym bierze udział grupa bardzo różnych kobiet, które tkają jedną opowieść o tym, czym jest kobiecość, czułość, macierzyństwo, siostrzeństwo.

Osobiste historie, zapamiętane melodie, domowe przepisy będą odkrywane przy gotowaniu, czesaniu, ubieraniu się, dzieleniu jedzeniem.

Centralnym punktem spektaklu jest stół przypominający ten z obrazu Leonarda da Vinci. Kobiecy stół służy do wielu rzeczy: do jedzenia, do rozmawiania, do pracy, ale też do rodzenia i do umierania. Obok stołu stoi piec, który ogrzewa dom.

Widzowie – jako goście przyjęcia – będą zaproszeni do degustacji. A w menu m.in.: czeczeńskie manty i mazowieckie pierogi oraz blok czekoladowy– wspomnienie z dzieciństwa. Daniom towarzyszy muzyka kuchenna, śpiew, słowo, dotyk, zapach.

Twórczynie: Monika Kucia, Lena Piękniewska, Jagna Knittel, Zargan Nasordinowa, Gosia Nierodzińska, Talya Balikcioglu, Zofia Kucharczyk, Antonina Wiatrowska, Agnieszka Łabuszewska, Patrycja Dołowy.

Czas trwania: 90 minut

 

W trosce o bezpieczeństwo wprowadziliśmy kilka zasad, które będą obowiązywały podczas naszych wydarzeń.

Każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu jest zobowiązana do:

  • Zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica) – zapewnionymi we własnym zakresie – przez cały czas pobytu w budynku teatru.
  • Zdezynfekowania dłoni po wejściu do budynku, w którym odbywa się wydarzenie.
  • Zajmowanie miejsc na widowni wskazanych przez obsługę (widownia będzie zapełniona z zachowaniem wymaganych odstępów oraz aktualnych wytycznych).
  • Wypełnienia oświadczenia na temat stanu zdrowia. Oświadczenie dostępne tutaj.

Ponadto:

  • Osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie.
  • Szatnia będzie nieczynna.
  • Bardzo prosimy osoby, które nie czują się dobrze, są chore lub miały styczność z osobą zainfekowaną o pozostanie w domu.
  • Wydarzenie odbędzie się ze ścisłym zastosowaniem wytycznych MKIDN, które można znaleźć tutaj.

CENA


40 zł / 50 zł (na miejscu przed wydarzeniem)

MIEJSCE


Szkoła
zobacz na mapie

KUP BILET


kliknij tutaj