22 LUTEGO - 02 KWIETNIA
Nowe Epifanie - Kulinaria
zdjęcie fermentującego zakwasu chlebowego w słoiku
Kulinaria

Power Żur

02.04.2023
nie.
11:00
Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11
Cena biletu: 30 zł

W Niedzielę Palmową 2 kwietnia 2023 zapraszamy na warsztaty przedwielkanocne POWER ŻUR, podczas których Arek Andrzejewski (CHLEBODAWCA) oraz Zuzanna Skoczek, nauczą uczestników, jak robić zakwas na żur, sałatki jarzynowe oraz wegańskie pasty do chleba, wykorzystując w pełni produkty, także resztki.

Jedzeniem podzielimy się z potrzebującymi osobami w kryzysie bezdomności i ubogimi, podopiecznymi Wspólnoty Sant’Egidio.

Wpływy z biletów przeznaczone są na zakup produktów.

Zuzanna Skoczek -współzałożycielka Fundacji Samodzielność od Kuchni. Przez ponad dekadę uczyła dzieci i młodzież rozmaitych umiejętności – od rozpoznawania interwałów po gotowanie w Szkole gotowania Little Chef. Fanka metod wspierających samodzielne myślenie. Pasjonatka antropologii jedzenia, analiz i infografik.

Arek Andrzewski – chleb piecze wszędzie, w każdych okolicznościach i w każdym napotkanym piecu! Jego insygnia to drewniana łyżka i słój z wiekowym zakwasem o wdzięcznym imieniu Hieronim. W swojej pracowni wypieków odtwarza stare, polskie przepisy chlebowe. W poszukiwaniu inspiracji przemierzył Polskę wszerz i wzdłuż!

Ofiarodawcy:
Ziemniaki odmian Mariola i Madeira od Europlant
Chleb i pesto: Bogdan Gałązka, Stolica Cafe
Grzyby: Dawid Zalesky

Kup bilety
[FM_form id="1"]
Zobacz klauzulę >>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci mojego adresu e-mail w celu informowania o wydarzeniach związanych z Festiwalem Nowe Epifanie poprzez wysyłanie newslettera, przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie (00-372), ul. Foksal 11. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, poprzez kliknięcie w link umieszczony w każdym wysłanym newsletterze, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Dane podaję dobrowolnie, niemniej oświadczam, iż wiem, że bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

* Informujemy iż Państwa dane osobowe zbierane są wyłącznie w celu informowania o działaniach Centrum poprzez wysyłanie newslettera, na podstawie Państwa zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych jest Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie (00-372), ul. Foksal 11. Dane będą przetwarzane przez okres 5 lat od dnia ich podania. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, jak również wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzoru, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy prawa. Administrator nie przewiduje przekazywania danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, poza uzasadnionymi przypadkami związanymi z realizacją obowiązków wynikających z umów międzynarodowych lub regulacji wynikających z prawa Unii. Ponadto informujemy, iż odbiorcą Państwa danych osobowych jest podmiot zewnętrzny obsługujący system i oprogramowanie informatyczne administratora i podmiot który na zlecenie administratora świadczy usługę e-mailingu/wysyłki newslettera. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się poprzez zapisanie danych urządzenia z którego użytkownik korzysta i danych dostępu podczas podania adresu e-mail, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka newslettera lub brak wysyłki w przypadku podania błędnego adresu e-mail. W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag, próśb, kontakt z inspektorem danych osobowych administratora można uzyskać pod adresem e-mail: iod@centrumjp2.pl, jak również pod numerem telefonu: 22 826 42 21.

Content | Menu | Access panel