obrazek abstrakcyjny/kreskówkowy Postać siedzącą na kanapie i jedząca popcorn. Postać w powietrzu z ręką zanurzoną w telewizorze. W tle widok grzyba wybuchu atomowego.

Żegnamy świat/ *premiera i pożegnanie tytułu* / NAJLEPSZY SPOSÓB NA KONIEC NASZEGO ŻYCIA / livestream

12
pt
03
2021
19.00

Spędź z nami koniec świata! Jeśli nie masz planów na ostatni wieczór swojego życia, kup bilet na nasz live stream!

Zawsze najważniejsi byliście dla nas Wy, drodzy Widzowie. Dlatego w dniu końca świata, 12 marca, postanowiliśmy opuścić bliskich i wypełnić do końca swoje powołanie. Postaramy się udowodnić, że nasze życie ma sens. Zrobimy wszystko, by ostatnie chwile upłynęły nam wszystkim w radości i szczęściu. Spełnimy też swoje największe marzenie – umrzemy na scenie.

Damy z siebie wszystko! Zapytamy Was o zdanie, wciągniemy w fabułę i wspólnie, z przytupem, zakończymy nasze życie na Ziemi!

Eksplorujcie z nami performatywny potencjał końca. Do zobaczenia i… żegnajcie.

scenariusz i reżyseria: Marcin Zbyszyński

zdjęcia: Darek Redos

muzyka: Filip Grycmacher

dźwięk: Ernest Grabowski-Patela

kostiumy: Irma Tylor

choreografia: Natalia Kielan

grafika: Stefania Michera

asystent reżysera: Jakub Lebiedziński

 

organizacja produkcji: Joanna Młynarska

wystepują̨: Maria Sobocińska, Małgorzata Mikołajczak, Katarzyna Obidzińska, Filip Kosior, Jan Marczewski, Piotr Piksa

producent: Stowarzyszenie Potem-o-tem

UWAGA!

Sprzedaż biletów na wydarzenie kończy się w momencie uruchomienia transmisji.

Po zakończeniu streamingu rejestracja wydarzenia będzie dostępna online jeszcze przez 48 godzin.

Streaming live 12.03 o godz. 19.00.

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter, aby być na bieżąco!

Zaznacz klauzulę, która pozwoli nam na wysyłanie newslettera.

Zobacz klauzulę >>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci mojego adresu e-mail w celu informowania o wydarzeniach związanych z Festiwalem Nowe Epifanie poprzez wysyłanie newslettera, przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie (00-372), ul. Foksal 11. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, poprzez kliknięcie w link umieszczony w każdym wysłanym newsletterze, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Dane podaję dobrowolnie, niemniej oświadczam, iż wiem, że bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

* Informujemy iż Państwa dane osobowe zbierane są wyłącznie w celu informowania o działaniach Centrum poprzez wysyłanie newslettera, na podstawie Państwa zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych jest Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie (00-372), ul. Foksal 11. Dane będą przetwarzane przez okres 5 lat od dnia ich podania. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, jak również wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzoru, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy prawa. Administrator nie przewiduje przekazywania danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, poza uzasadnionymi przypadkami związanymi z realizacją obowiązków wynikających z umów międzynarodowych lub regulacji wynikających z prawa Unii. Ponadto informujemy, iż odbiorcą Państwa danych osobowych jest podmiot zewnętrzny obsługujący system i oprogramowanie informatyczne administratora i podmiot który na zlecenie administratora świadczy usługę e-mailingu/wysyłki newslettera. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się poprzez zapisanie danych urządzenia z którego użytkownik korzysta i danych dostępu podczas podania adresu e-mail, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka newslettera lub brak wysyłki w przypadku podania błędnego adresu e-mail. W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag, próśb, kontakt z inspektorem danych osobowych administratora można uzyskać pod adresem e-mail: iod@centrumjp2.pl, jak również pod numerem telefonu: 22 826 42 21.

Content | Menu | Access panel