Czarno-biała fotografia. Obraz z Widok na ganek z wnętrza domku letniskowego. Na ganku dwóch mężczyzn oraz rozłożone leżaki

Apokalipsa odwołana

19
pt
03
2021
od 19.00

Bohaterów spektaklu zastajemy na ganku domku letniskowego, to jeden z pierwszych ciepłych dni tego roku. Przed nimi trudne zadanie otóż przyjdzie im połączyć ogień z wodą. Czy przejdą tę próbę zwycięsko? Jakie informację przekażą archeologom, którzy za tysiąc lat wydobędą ich ciała spod pyłu wulkanicznego?

Trójka aktorów w akompaniamencie tuby, wykorzysta proste środki teatralne, by zaprosić widza w podróż, w której choć na chwilę, wspólnie, zapomnimy o strachu. Być może śmiech i wyobraźnia rzucą inne światło na istniejący świat, ukazując coś nowego.

Fragment:

POLICJANT

Kim oni są? To przecież nie letnicy, letnicy przyjeżdżają latem. To nawet nie jest długi weekend. To mało prawdopodobne, żeby pan Hubert wynajął ten domek obcym ludziom. Gdyby go sprzedał, to wiedziałbym o tym. Zabrałby swoje leżaki. Może umarł? Gdyby ktoś z nich był jego krewnym, znałbym go choćby z widzenia.

 

Reżyseria: Marek Idzikowski

Tekst: Robert Jarosz

Występują
Kornelia Trawkowska
Maurycy Idzikowski
Marek Idzikowski
Michał Murawski
Adam Machalica

Producent: Fundacja „Teatr Rzeczy”

Czas trwania: ok 60 minut

Dostęp VOD przez 48 godzin od momentu publikacji.

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter, aby być na bieżąco!

Zaznacz klauzulę, która pozwoli nam na wysyłanie newslettera.

Zobacz klauzulę >>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci mojego adresu e-mail w celu informowania o wydarzeniach związanych z Festiwalem Nowe Epifanie poprzez wysyłanie newslettera, przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie (00-372), ul. Foksal 11. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, poprzez kliknięcie w link umieszczony w każdym wysłanym newsletterze, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Dane podaję dobrowolnie, niemniej oświadczam, iż wiem, że bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

* Informujemy iż Państwa dane osobowe zbierane są wyłącznie w celu informowania o działaniach Centrum poprzez wysyłanie newslettera, na podstawie Państwa zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych jest Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie (00-372), ul. Foksal 11. Dane będą przetwarzane przez okres 5 lat od dnia ich podania. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, jak również wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzoru, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy prawa. Administrator nie przewiduje przekazywania danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, poza uzasadnionymi przypadkami związanymi z realizacją obowiązków wynikających z umów międzynarodowych lub regulacji wynikających z prawa Unii. Ponadto informujemy, iż odbiorcą Państwa danych osobowych jest podmiot zewnętrzny obsługujący system i oprogramowanie informatyczne administratora i podmiot który na zlecenie administratora świadczy usługę e-mailingu/wysyłki newslettera. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się poprzez zapisanie danych urządzenia z którego użytkownik korzysta i danych dostępu podczas podania adresu e-mail, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka newslettera lub brak wysyłki w przypadku podania błędnego adresu e-mail. W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag, próśb, kontakt z inspektorem danych osobowych administratora można uzyskać pod adresem e-mail: iod@centrumjp2.pl, jak również pod numerem telefonu: 22 826 42 21.

Content | Menu | Access panel