22 LUTEGO - 02 KWIETNIA
Nowe Epifanie - Kulinaria
14 lutego - 24 marca 2024 15 FESTIWAL NOWE EPIFANIE W WARSZAWIE

Zostań wolontariuszem Festiwalu

„Czemu jesteście zmieszani?” to hasło tegorocznej, 15. edycji Festiwalu Nowe Epifanie. Chcemy, by prowadziło nas przez najbliższe tygodnie Festiwalu i proponowane w jego ramach spektakle, koncerty i filmy. Ich tematyka ogniskuje się wokół choroby, bólu, cierpienia, śmierci, w końcu żałoby – sytuacji trudnych, które wytrącają nas z kolein codzienności, wprawiają w stan konsternacji, zmieszania. Interesują Cię te tematy? Chcesz zostać nowoepifaniowym wolontariuszem?

Link do zapisów: forms.office.com

Harmonogram rekrutacji:

1) Telefoniczna, krótka rozmowa wstępna: sprawdzimy, czy ten wolontariat jest dla Ciebie i opowiemy o festiwalu (5.02 – 9.02.2024).
2) Informacja zwrotna – po naszej rozmowie damy Ci znać, czy nawiążemy współpracę.
3) Jeśli tak, wyślemy zaproszenie na odprawę wraz z umową wolontariacką (którą podpiszesz profilem Zaufanym lub dostarczysz po wcześniejszym umówieniu do Centrum Myśli Jana Pawła II na ul. Foksal 11).
4) Odprawa wolontariuszy nastąpi 12.02.2024, godziny wieczorne.
5) Rozpoczniemy Festiwal Nowe Epifanie: podczas niego dyżury wolontariackie.
6) Spotkanie podsumowujące – ewaluacja – 26.02.2024, godziny popołudniowe.

Zadania:

 • będziesz czuwać nad tym, aby wydarzenia odbywały się sprawnie i zgodnie z planem,
 • zadbasz o kontakt z widzami, przed którymi będziesz nas reprezentować, co ma dla nas ogromną wartość,
 • staniesz się nie tylko pierwszym odbiorcą Festiwalowych wydarzeń, lecz także ich twórcą – na spotkaniach będziemy wymieniać się wrażeniami i pomysłami na kolejne edycje Festiwalu.

Ile czasu?

od 14.02.2022 do 24.03, dyżury wolontariackie będą odbywały się w weekendy oraz popołudniami wg grafiku.

Dodatkowe wymagania:

 • jesteś komunikatywny i otwarty na ludzi,
 • interesujesz się kulturą,
 • lubisz teatr,
 • jesteś dyspozycyjny w okresie trwania festiwalu,
 • można na Tobie polegać i jesteś punktualny,
 • masz pozytywne nastawienie i energię do działania,
 • jesteś samodzielny i potrafisz odnaleźć się w sytuacjach nieprzewidywalnych,
 • minimalny wiek wolontariusza: 18 lat.

Co daje wolontariat?

 • weźmiesz udział w rozmowie wstępnej,
 • podpiszesz porozumienie o wolontariacie i zostaniesz ubezpieczony,
 • otrzymasz od koordynatora informację zwrotną o swojej pracy oraz zaświadczenie (świadczenia dla wolontariusza),
 • będziesz w samym środku idei i organizacji jednego z największych interdyscyplinarnych festiwali kulturalnych w Polsce – zobaczysz kulturę „od kuchni”,
 • sprawdzisz się w organizowaniu wydarzeń o dużej dynamice,
 • skorzystasz z oferty festiwalowej przygotowanej dla wolontariuszy,
 • dołączysz do społeczności wolontariuszy CMJP2, będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniach z innymi wolontariuszami, i poznać wielu fajnych ludzi.
Jeśli chce Pan/i być informowany/a o kolejnych edycjach Festiwalu Nowe Epifanie i innych wydarzeniach, które organizuje Centrum Myśli Jana Pawła II, prosimy o pozostawienie swojego adresu e-mail.

Akceptuję poniższą klauzulę i wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o wydarzeniach organizowanych przez Centrum Myśli Pawła II

Zobacz klauzulę >>

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych przez administratora:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie, wpisane do rejestru instytucji kultury pod numerem RIK 1/2006; NIP 5252357081, REGON 140469560 (dalej: „Centrum”).
 2. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych u administratora to: ul. Foksal 11, 00-372 Warszawa, e-mail: iod@centrumjp2.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłania informacji o wydarzeniach organizowanych przez Centrum.
 4. Podstawą prawną przetwarzania jest udzielona przez Pana/Panią zgoda na przetwarzanie danych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych; Dz.U.UE.L.2016.119.1).
 5. Administrator nie przewiduje przekazywania danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, poza uzasadnionymi przypadkami związanymi z realizacją obowiązków wynikających z umów międzynarodowych lub regulacji wynikających z prawa Unii.
 6. Informujemy, iż odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest podmiot zewnętrzny obsługujący system i oprogramowanie informatyczne administratora i podmiot który na zlecenie administratora świadczy usługę e-mailingu/wysyłki newslettera.
 7. Administrator będzie przechowywał Pani/Pana dane osobowe do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych, nie dłużej niż jest to konieczne do realizacji celów, dla których je zgromadzono.
 8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzoru: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdy przetwarzanie danych narusza przepisy prawa.
 9. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się poprzez zapisanie danych urządzenia, z którego użytkownik korzysta i danych dostępu podczas podania adresu e-mail, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka newslettera lub brak wysyłki, w przypadku podania błędnego adresu e-mail.
 10. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Content | Menu | Access panel